Modele vinnija hārlova


Aprīkojums IR maksimāli individualizēconfitures, dizaina koncepts ekspresīvs – T-Roc IR pašreizējām tendencēm atbilstošs auto. Šis modernais krosovers revolucionizē kompakto SUV modeļu klasi. Izcelties uz pelēkās Masas fona un atšķirties no citiem NAV nekāds trūkums, gluži pretēji. À pierāda arī Vinnijas Hārlovas veiksmes stāsts. Tieši tādēļ Volkswagen piesaistīja šo modeli sociālo mediju kampaņai, Kas veidota AP MODELES neparasto dzīvesstāstu, AR Kuru viņa dalās īsfilmā. Jaunā T-Roc Īpašības – unikalitāte un pašpārliecinātība – šajā videostāstā sasaistītas AR patiesiem notikumiem 23 Gadus vecās MODELES dzīvē. Filmas uzņemšanā Lisabonā MODELE intervijā atklāja, Ko viņai nozīmē T-Roc sauklis “dzimis pārliecināts”, kā cīnīties AR pretestību, kā arī to, ka Tikai pašpārliecinātība padara cilvēku patiesi skaistu. Skatuve IR brīva Vinnijas Hārlovas uznācienam. Viņa virpuļo PA mēli un piedalās dažnedažādu nozaru modes kampaņās.

Arī Volkswagen Klipa filmēšanā Lisabonā visi IR Vinnijas valdzinājuma varā. Izteiksmīgi hromēti Elementi, Kas samaitātības formas piederētos kupejai, un kontrastējošu krāsu detaļas iezīmē Silueta līniju. T-Roc bezceļu izskatu Vēl vairāk izceļ tā tumšās aizsargdetaļas. Šāds automobilis var viegli un pašpārliecināti pārvietoties PA pasauli. Patiesi – īsts krosovers. Piebilde: Vinnija Hārlova nevadīja auto attēlā redzamajās kurpēs. Drošībai Volkswagen iesaka vienmēr vadīt auto apavos AR cietu Zoli. Jaunā “l`officiel Russia” numura Varones, divdesmit trīs Gadus vecās kanādietes Vinnijas Harlovas karjera nesākās ne AR braucieniem uz Parīzes modes nedēļu AR komandējuma naudu 50 EIRO nedēļā, ne AR komerciālām fotosesijām Āzijā, kā tas parasti notiek, Bet Gan AR Televīzijas šovu “Amerikāņu topmodele”. Pateicoties “Topmodeles” raidījumu vadītājai tairai Benksai: tā pirms četriem gadiem pamanīja Vinniju un uzreiz aicināja uz kastingu. Jāsaka, “Topmodeles” 21. sezonā Harlova objektīvi kļuva par pamanāmāko dalībnieci.

Viņai līdz bērnības nākas sadzīvot AR vitiligo — ādas pigmentācijas traucējumiem, kuri uz ķermeņa Rada Baltus plankumus. Taču tendances nāk un IET, un TOS, kuri Neko CITU kā vien piemērotību industrijas “tipāžam” piedāvāt Nevar, aizmirst samaitātības dažām sezonām. Un patiesi Slaveni Sié modeļi parasti nekļūst, vien vidēji veiksmīgi. Lai nokļūtu nosacītas ketijas grāntas (Vai tairas benksas, ja vēlaties plašāku stāstu) redzes lokā, IR nepieciešams, kā Saka amerikā, unique point de vente: kaut Kas zbyt īpašs un līdz sìm nepopulārs. Un is IR harlovas gadījums — stāsts NAV Tikai par pigmentācijas traucējumiem uz rokām, ceļiem Vai Sejas, Bet par to, kā vinnija izvēlas dzīves stilu AR šo slimību. Viņa nekautrējas no Sava ārējā izskata un nedomā, ka tā vispār butú jādara. Piemēram, šopavasar, Harlova visai pamatoti “ieknieba” avīzei “Evening Standard”. Tā raksta virsrakstā bija nodēvējusi kanādieti par “vitiligo upuri”, Bet Vinnija Instagram profilā publicēja dusmīgu atbildi: “Man IR nelabi no visiem šiem rakstiem, Kur apgalvots, ka ESMU” upuris “un” ciešu no vitiligo “. Vai es ESMU līdzīga cilvēkam, kurš “cieš”? Ziniet, vienīgais, no kā es patiešām ciešu, IR murgaini virsraksti un aprobežoti cilvēki, kuriem galvā IR viens vienīgs skaistuma standarts! Personības spēks – tas IR svarīgi. Lūk, arī VISS noslēpums. Vinnija Hārlova – tā IR unikalitāte un pašpārliecinātība, tāpat kā T-roc. Pārlieciniétés par à paši, iepazīstiet T-Roc labāk un konfigurējiet Savu individuālo Automobili.

Pirmo nopietno līgumu Harlova parakstīja 2014. gadā AR spāņu plaša patēriņa zīmolu “Desigual”. Bet nesen “Tommy Hilfiger” paziņoja, ka Vinnija kopā Heiliju Boldvinu būs Rudens kolekcijas “Tommy icons” seja. Un šādi panākumi NAV pārsteigums. Mēs kopā AR Jums ESAM globālas tendances Diversity varā — dažādība, tolérance un iecietība industrijā.